یادم میاد وقتی بچه خواهرم بدنیا اومد،من توی خونش بودم و بچه رو بغل میکردم فکر میکردم دارم کمک میکنم.در حالی که منتظر بودم تا خواهرم برام شام درست کنه من هیچ وقت براش حتی ی چای درست نکرد یا او را به حمام نبردم هیچ وقت بهش نگفتم بزودی همه چیز خوب میشه من یک خرس عروسکی بزرگ براش بردم و فکر میکردم کار خیلی بزرگی کردم
تا اینکه نوبت خودم شد فکر میکردم بهبودی یعنی زودتر از جام بلندشم خرید،کافی شاپ و یوگا برم به این شکل تصمیم گرفتم از ۴ روز بعد زایمان بلندشم انگار میخواستم یک چیزی را به مردم ثابت کنم
چهارتا بچه بدنیا آوردم تا بلاخره بفهمم چقدر مهمه که یک مادر که تازه زایمان کرده ۴۰ روز استراحت کنه.

بیشتر:

اسم های دخترانه جذاب

او به غذای گرم،چای های گیاهی و استراحت نیاز داره واقعا مادری که تازه زایمان کرده حال خوبی ندارد ما خونریزی داریم و اعضای بدنمان بعد بارداری در حال ترمیم و بازگشت به شرایط طبیعی خود است
باید بطور کامل روی نوزادمان تمرکز کنیم تا بتوانیم هورمون های خود را تنظیم کنیم
اگر مثل بسیار از ن غربی این روزهای طلایی بعد از تولد را از دست دهیم می تواند تاثیر آن را مدت طولانی (ماه ها و سال ها)بر روی جسم و روحمان بگذارد
کاش کسی به من میگفت که چطور از خواهرم مراقبت کنم چه غذایی براش درست کنم چه چایی لازم دارد چگونه او را ماساژ دهم
پس اگر یک چیز باشد که بخواهم به مادر تازه زایمان کرده بگویم:با بچه ات در رختخواب بمان. تو چیزی برای اثبات نداری تو خیلی خفن هستی کا در لباس خواب مراقب نوزادت هستی تو مسیر دشواری را پشت سر گذاشتی نیاز به استراحت داری❤️❤️❤️
مطلب اختصاصی و ترجمه کانال و پیج مراقبت تغذیه مادر و نوزاد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها